Toetan valimisliidu Vaba Tallinna Kodanik põhimõtteid ja programmi.

Parteipoliitika toomine linna tegevjuhtimisse takistab Tallinna arengut juba tosin aastat. Vaba Tallinna Kodanik kehtestab Tallinnas professionaalse linnajuhtimise, kus apoliitiline, professionaalsetest tippjuhtidest koosnev linnavalitsus viib ellu poliitilise linnavolikogu seatud eesmärke. 
Vaba Tallinna Kodanik on tallinlaste, nagu seda olen mina ja ka sina, vaba valimisliit. Üheskoos on meil võimalus luua kaasaegne, kogukondi kaasav ja kogukondade soovidega ka arvestav linn. Koos on meil võimalus luua Tallinnast Euroopa parima elukeskkonnaga pealinn.

TEKST JÄTKUB ALLPOOL…

Me seisame üksi parteide propagandamasina vastu. Erinevalt parteidest ei toeta meid riigieelarve, isegi annetuste vastuvõtmine on valimisliitudele tehtud väga keeruliseks.

Kui Sina usud, et professionaalse linnajuhtimise ja kogukondade kaasamise eest seisev valimisliit Vaba Tallinna Kodanik kannab samu väärtusi mis Sina, siis palun toeta meid. Sinu panus kas vabatahtlikuna või väikese annetuse näol on meie valimiskampaaniale väga suureks abiks. Üheskoos suudame enamat!

Toeta annetusega

Vaba Tallinna Kodanik on valimistel vastamisi erakondade suure ja hästi makstud poliitreklaami-masinaga. Tallinna parteidelt tagasi võtmiseks on meile kampaanias oluline iga euro.
Aita meid summaga, mis on Sulle jõukohane ja tundub õiglane. Me oleme Sulle väga tänulikud iga panuse eest!

Vaba Tallinna Kodaniku valimiskampaania jaoks saab annetada esinumbri Erik Vesti kontole:

Miks eraisiku konto?

Valimisliitude toetamine on seaduse järgi väga raskeks tehtud. Valimisliidu taga saab seaduse järgi olla ainult selline imelik moodustis nagu seltsing. Seltsing ei ole registreeritav õiguslik vorm ning ei saa teha endale pangakontot ega muid tehinguid nii nagu MTÜ-d, OÜ-d jne. Seltsing saab toimetada ainult eraisiku kontode kaudu ja meie oleme valinud selle konto haldajaks Eriku. Ära muretse, sinu raha on kindlas kohas ja läheb meie lubatude eesmärgi täitmiseks. Pärast valimisi esitame ka aruande, millest on võimalik vaadata kes annetasid ning kuhu annetused läksid.

Saaja: Erik Vest
Konto: EE041010011768054225
Selgitus: “VTK”.

Löö kaasa!

Koos meiega saad anda enda panuse, et teha Tallinn taas tallinlaste linnaks. Iga pea kaasa mõtlemas ja kätepaar kaasa löömas on meile väga oluline!

Võta ühendust enda piirkonna juhiga (kontaktid), kes aitab leida Sinule jõukohase ja sisuka viisi Vaba Tallinna Kodaniku kampaanias kaasa lüüa!

Vaba Tallinna Kodanik kehtestab Tallinnas professionaalse linnajuhtimise, kus apoliitiline, professionaalsetest tippjuhtidest koosnev linnavalitsus viib ellu poliitilise linnavolikogu seatud eesmärke.